PolamRemPolam-Rem: Lightning Technologies

Most

Rynek Lądowy

Firma POLAM-REM S.A. od ponad 50 lat prężnie działa na rynku lądowym. Posiada bogate doświadczenie w produkcji i dystrybucji opraw przemysłowych, wnętrzowych oraz ulicznych.

zobacz więcej

Statek

Rynek Morski

Lata współpracy ze stoczniami polskimi, jak również z wieloma zagranicznymi sprawiły, iż POLAM-REM S.A posiada niezwykle cenną wiedzę odnośnie projektowania oświetlenia i wyposażenia niemal każdego morskiego obiektu.

zobacz więcej

Kontakt z firmą

POLAM-REM S.A.

Gdańsk 80-531, ul. Sucha 25

Zaplanuj dojazd

Sekretariat

tel. +48 58 520 74 29
fax. +48 58 343 26 29

email:  sekretariat@polam-rem.eu

godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek 7.00 - 15.00

 

 

!!!!UWAGA!!!  Zamówienia prosimy składać pod adres:

ZAMOWIENIA@POLAM-REM.EU

 

Obsługa klienta

   

Katarzyna Popławska

Specialista ds. Handlu

tel. kom: 728 939 427 
tel. +48 (058) 520 74 11

email:

zamowienia@polam-rem.eu

katarzyna@polam-rem.eu

 

 

 

Agnieszka Holc

Specialista ds. Handlu

tel. kom: 728 939 427 
tel. +48 (058) 520 74 63

email:

zamowienia@polam-rem.eu

agnieszka.h@polam-rem.eu

 

Kontrola jakości

 

 

Andrzej Żeglarski

Kierownik Kontroli Jakości
tel. +48 (58) 520 74 62

email: andrzej.z@polam-rem.eu

 

Dział zaopatrzenia

   
Joanna Ślesicka

Kierownik Działu Logistyki
tel. +48 (58) 520 74 45

email: joanna.s@polam-rem.eu

Danuta Gostomska

Specialista ds. Logistyki
tel. +48 (58) 520 74 23

email: danuta.g@polam-rem.eu
Marzena Pereć

Specialista ds. Logistyki
tel. +48 (58) 520 74 73

email: marzena.p@polam-rem.eu

 

Dział Kadr

Dział Utrzymania Ruchu

Agnieszka Mrozińska

Specialista ds. Kadr
tel. +48 (58) 520 74 28

email: agnieszka.m@polam-rem.eu

Ewa Król

Główny Energetyk
tel. +48 (58) 520 74 04

email: ewa.k@polam-rem.eu

Finanse i Księgowość

tel.: +48 (58) 520 74 25,  520 74 37, 520 74 35, 520 74 38.

 

Design by LemonMind.com